Kapela

Sme hudobná skupina "PohodaLive" z východu, konkrétne z Humenného, ktorá funguje od roku 2004. Zakladajúcimi členmi tejto kapely je bratská zostava:Jozef Jeňo, Lukáš Jeňo, Matúš Jeňo. Pozíciu klávesáka zastupuje Michal Čelovský. Základným charakteristickým znakom našej kapely je "live" - živá hudba. Vo svojej produkcii nepoužívame žiadne nahrávky z MiniDisc zariadení, podkladové nahrávky ani žiadne MIDI súbory. Napriek tomu, že sme hudobná skupina z východu, nemáme problém prísť zahrať aj na západné slovensko, stačí nás kontaktovať a na niečom sa určite dohodneme.

Všetci členovia kapely sa svojmu remeslu venujú profesionálne, to znamená, že sme absolventmistredných a vysokýchškôl s umeleckým zameraním. Tiež sa venujeme aj vlastnej tvorbe v kapele "Jeno´s Brothers" www.jenosbrothers.sk.

Repertoár kapely zastrešuje rôzne hudobné štýly a nájdete v ňom tie najznámejšie a najlepšie hity. Zo zahraničnej produkcie sú to hity interpretov: Michel Télo, Alvaro Soler, Earth wind and fire, Kool and the Gang, Elvis Presley. Ponúkame skvelú a jedinečnú saxofónovú LIVE show zloženú z hitov ako Jubel (Klingande), Mr. Saxobeat, Cola Song ( Inna), či Careless Whisper od Georga Michaela (ozaj, videli ste už niekedy saxofonistu na svadbe? Je to fakt super zážitok). Zo slovenskej a českej scény ponúkame piesne interpretov ako je Imt Smile, Adam Ďurica, Richard Müller, Elán, Kabát.

Odohrali sme už niekoľko stoviek rôznych spoločenských akcií - našim hlavným zameraním je hudba na svadby. Hrávame aj plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie, oslavy narodenín a rôzne eventy.

Kapela na svadbu

Lukáš Jeňo

gitara, spev

Absolvent Konzervatória v hre na gitaru v Košiciach a pedagogickej fakulty v odbore hudobné umenie v Banskej Bystrici. Pôsobí ako učiteľ gitary a spevu v súkromnej umeleckej škole Via Arto v Humennom. Okrem tejto kapely je frontmanom v súrodeneckej kapele Jeno’s Brothers.


Lukáš Jeňo, gitarista a spevák


Matúš Jeňo

bicie, saxofón, spev

Absolvent Konzervatória a Akadémie umení v Banskej v odbore hra na saxofón. Vyučuje hru na saxofón a bicie nástroje v súkromnej základnej umeleckej škole Via Arto v Humennom. Je bubeníkom a manažérom kapely Jeno’s Brothers.

Matúš Jeňo, bubeník, saxofónista a spevák

Jozef Jeňo

basgitara, spev, akordeón

Absolvent pedagogickej fakulty v Banskej Bystrici v odbore hudobné umenie a Konzervatória v Košiciach v odbore spev. V kapele je neodmysliteľnou súčasťou výborných basových groovov a liniek. Okrem svojho “biznisu” vyučuje hru na keyboard a basgitaru v súkromnej základnej umeleckej škole Via Arto v Humennom.

Jozef Jeňo, basgitarista, spevák, harmonikár

Michal Čelovský

piano

Absolvent hry na klavír. Svoje profesionálne zručnosti získal najmä zo svojho hudobného pôsobenia v zahraničí - napríklad: Kanárske ostrovy: Fuerteventura, Lanzarote. Madeira - Portugalsko. 2001-2004 Nemecko - Kehl am Rhein 2004. Taktiež s kapelami na Slovensku: Attack, Song, Magic, Six Planets, Ballamuta, Jeno's Brothers.


Michal Čelovský, pianista, klavírista